نمونه کارهای ما

 • ربات خرید شماره مجازی به صورت اتوماتیک

  این پروژه در بستر پیام رسان تلگرام و به صورت ربات طراحی شده است. این سامانه به صورت اتوماتیک با پنل های سایت های خارجی از قبیل sms-activate, ... ارتباط برقرار کرده و از تمامی کشور بر اساس تعرفه اتوماتیک شماره تهیه کرده و از طریق ربات تلگرامی به مشتری می فرستد. این ربات پولی بوده و هزینه ی خرید ها از کیف پول آنلاین کاربر که از طریق ربات قابل اتصال به درگاه بانکی می باشد، پرداخت می گردد.

 • سامانه استعلام قطعات خودرو

  این پروژه وبسایت سامانه استعلام قطعات خودرو می باشد. این وب سایت به صورت کاملا اختصاصی با فریمورک لاراول پیاده سازی شده است. کاملا ریسپانسیو بوده و دارای سرعت لود و امنیت بالایی می باشد.

 • پنل مدیریت تحت وب سامانه استعلام قطعات خودرو

  این پروژه پنل مدیریت تحت وب مربوط به سامانه استعلام قطعات خودرو می باشد. این پنل به صورت کاملا اختصاصی با فریمورک لاراول پیاده سازی شده است. کاملا ریسپانسیو بوده و دارای سرعت لود و امنیت بالایی می باشد.

 • اپلیکیشن شبکه های اجتماعی Bees + پنل مدیریت تحت وب

  پروژه Bees یک اپلیکیشن اندروییدی با پنل مدیریت تحت وب می باشد. این اپلییکشن در حوزه شبکه های اجتماعی نظیر ایستاگرام ، نزدیکا و ... می باشد . Bees علاوه بر قابلیت های گفتگو با کاربران در برنامه ، قابلیت های ویژه ای برای دوست یابی می باشد . این پروژه در اندروید استدیو و با زبان برنامه نویسی Java توسط شرکت آذر ارتباط به سفارش شرکت همتای خود " شرکت فرا دیجیتال مارکتینگ" طراحی و توسعه داده شده است.

 • ربات هوشمند استعلام قیمت ایساکو و سایپا

  این ربات با زبان برنامه نویسی PHP توسعه داده شده است. این ربات به صورت هوشمند کد وارد شده ربات را با ارتباط با سرورهای ایساکو و سایپا استعلام کرده در پاسخ قیمت کالا ( با محاسبه مالیات و بدون محاسبه مالیات) به همراه نام کالا ، نوع خودرو و شرکت سازنده را به کاربر بر میگرداند.

 • ربات برگزاری آزمون آنلاین در پیامرسان بله

  این ربات با زبان برنامه نویسی PHP برای پیام رسان بله توسعه داده شده و قابلیت افزون امکانات بیشتر را دارا می باشد. کاربران برای دیدن سوالهای مسابقه باید ابتدا در ربات ثبت نام نمایند سپس لیست آزمون های موجود برای آنها نمایش داده می شود. امکانات سورس ربات بله آزمون گیر پیشرفته php : ساخت بی نهایت آزمون ساخت گزینه های هر سوال به تعداد مورد نظر امکان تعریف بی نهایت سوال برای هر آزمون امکان مشخص نمودن تعداد سوالات آزمون ( از بین کل سوالات به صورت رندم انتخاب میشود) تعیین تاریخ و ساعت شروع  آزمون تعیین تاریخ و ساعت پایان آزمون به صورت اتوماتیک ...

 • طراحی لوگوی قازان

  طراحی لوگوی قازان

 • ربات پشتیبانی در تلگرام لیدی من کالا

  سامانه پیشتیبانی جامنع چند کاربره در تلگرام طراحی شده برای فروشگاه آنلاین لیدی من کالا به آیدی : @Ladymankalabot

 • اپلیکیشن فروشگاه آنلاین لیدی من کالا

  این اپلیکیشن در دسته بندی اپلیکیشن های سفارش آنلاین میباشد که برای راه اندازی نیازمند پنل مدیریتی تحت وب ، وبسایت ،  پنل مدیریتی ویژه کارمندان ، پنل مدیریتی ویژه پخش کننده ها می باشد. تمامی این ملزومات به همراه اپلیکیشن توسط آذر ارتباط طراحی و راه اندازی شده و تحویل کارفرما گردیده است.

 • وب سایت فروشگاه آنلاین لیدی من کالا

  طراحی اختصاصی و حرفه ای فروشگاه آنلاین لیدی من کالا. در این وبسایت سیستم پیگیری فروش ، دکمه اشتراک گذاری در تلگرام ، مقایسه محصول در حد دیجی کالا ، وبلاگ و مجله اینترنتی حرفه ای ، بهینه شده برای سئو ، توضیحات محصول پیشرفته ، ابزارک پیشنهاد شگفت انگیز ، مگامنو حرفه ای و ... پیاده سازی شده است. تمامی این ملزومات به همراه هاست حرفه ای از آذر سرور ، توسط آذر ارتباط طراحی و راه اندازی شده و تحویل کارفرما گردیده است.

 • اپلیکیشن اِل2

  این اپلیکیشن در دسته بندی اپلیکیشن های بازی و سرگرمی قرار دارد که برای راه اندازی نیازمند پنل مدیریتی تحت وب ، وبسایت و  پنل مدیریتی ویژه معلمان می باشد. اپلیکیشن اِل2 یک برنامه برای کارهای تحقیقاتی آموزش زبان انگلیسی می باشد. تمامی این ملزومات به همراه اپلیکیشن توسط آذر ارتباط طراحی و راه اندازی شده و تحویل کارفرما گردیده است.

 • لوگو لیدی من کالا

  لوگوی فروشگاه آنلاین لیدی من کالا

 • اپلیکیشن کنترل دوربین مداربسته

  این اپلیکیشن در دسته بندی اپلیکیشن های نظارتی میباشد که برای راه اندازی نیازمند پنل مدیریتی تحت وب ، وبسایت ،  پنل مدیریتی ویژه کارمندان و راه اندازی زیر ساخت شبکه می باشد. این اپلیکیشن به در خواست کارفرما کاملا شبیه به برنامه RXCamView طراحی شده است. تمامی این ملزومات به همراه اپلیکیشن توسط آذر ارتباط طراحی و راه اندازی شده و تحویل کارفرما گردیده است.

 • اپلیکیشن سفارش آنلاین نان طاباق

  این اپلیکیشن در دسته بندی اپلیکیشن های سفارش آنلاین میباشد که برای راه اندازی نیازمند پنل مدیریتی تحت وب ، وبسایت ،  پنل مدیریتی ویژه کارمندان ، پنل مدیریتی ویژه پخش کننده های نان می باشد. تمامی این ملزومات به همراه اپلیکیشن توسط آذر ارتباط طراحی و راه اندازی شده و تحویل کارفرما گردیده است.

 • وبسایت موسسه مردم نهاد مدیران جوان

  طراحی وب سایت مدرن و کاملا ریسپانسیو برای موسسه مردم نهاد مدیران جوان.

 • لوگوی موسسه مدیران جوان

  لوگوی موسسه مدیران جوان خدمت و تلاش

 • اپلیکیشن جامع نظارت و هدایت فرزندان (سان بان)

  در دسته بندی اپلیکیشن های اندرویدی می باشد . این اپلیکیشن با نصب شدن بروی تلفن همراه فرزندان توسط والدین کنترل و هدایت می شود. وظیفه اصلی اپلیکیشن اجرای فرامین از راه دور والدین می باشد. این فرامین می تواند شامل مشاهده ی  لیست تماس ها،پیامک ها،مشاهده‌ی حافظه‌ی گوشی ،مشاهده تلگرام فرزند ،موقیعت جغرافیایی فرزند و …  باشد.

 • سیستم حسابداری اختصاصی فروشگاه حسینی

  طراحی و پیاده سازی سیستم حسابداری اختصاصی فروشگاه های حسینی در اردبیل توسط آذر ارتباط.