درب بازکن هوشمند پارکینگ

ریموت‌های موجود در بازار به راحتی کپی، گم و یا سرقت می‌شوند و شما نمی‌توانید برای مدتی ریموت خود را در اختیار کسی قرار دهید چون ممکن است آن را کپی کند. مدیریت دسترسی هم برروی ریموت‌ها وجود ندارد و از طرفی هرکدام از رسیورهای پارکینگ مقداری محدود ریموت می‌توانند کددهی کنند.
با استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ هوم تمام این دغدغه ها کنار می‌رود. فقط کافی است اپلیکیشن هوم را دانلود کنید و فقط یکبار دستگاه را راه‌اندازی کنید، از این به بعد به راحتی می‌توانید درب پارکینگ یا درب‌های ریموتی خود را با موبایل باز و بسته کنید و به  همه افراد ساختمان دسترسی دهید و حتی این دسترسی را بگیرید.

کلیپ معرفی محصول

1 هفته ضمانت بازگشت کالا و 18 ماه گارانتی

این محصول دارای 18 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌باشد و در صورت بروز مشکل دستگاه تعویض می‌گردد و یا در صورت عدم رضایت خریداران تمام مبلغ دریافتی بازگردانده خواهد شد.

گارانتی بی قید و شرط

معرفی کوتاه

امروزه یکی از مشکلات ما فراموش کردن دسته کلید یا ریموت پارکینگ می‌باشد که با دربازکن هوشمند پارکینگ هوم بدون نیاز به ریموت درب پارکینگ خود را باز کنید. فقط کافی است دربازکن هوشمند پارکینگ را کنار درب خود نصب و اپلیکیشن هوم را دانلود کنید از این به بعد به راحتی درب پارکینگ خود را با گوشی باز و بسته کنید.

  • بدون نیاز به سیم کشی ونصب بسیار آسان
  • قابلیت اشتراک گذاری کلیدهای مجازی
  • ازهرجایی و در هر مکانی درب‌های خود را کنترل، مدیریت و نظارت کنید
  • قابل نصب برروی تمام درب‌های ریموتی مثل درب‌های جکی، ریلی، سکشنال و …

اپلیکیشن هوم

اپلیکیشن هوم در 2 نسخه اندروید و iOS موجود است. برای دریافت نسخه‌های مختلف برروی لینک‌های زیر کلیک کنید:

دریافت نسخه اندروید اپلیکیشن هوم از گوگل پلی  (Google Play )

دریافت نسخه اندروید اپلیکیشن هوم از کافه بازار

دریافت نسخه iOS اپلیکیشن هوم از App Store

ویژگی‌های محصول

تبدیل موبایل به ریموت پارکینگ

با نصب و راه‌اندازی محصول دربازکن هوشمند پارکینگ گوشی موبایل خود را به ریموت پارکینگ تبدیل کنید و بدون نیاز به ریموت درب پارکینگ یا درب‌های ریموتی خود را باز و بسته کنید. این محصول در کنار درب‌های ریموتی متصل می‌شود و شما را بی نیاز از ریموت می‌کند.

عکس مربوط به دستگاه های مرتبط

دسترسی دادن به افراد مختلف

با استفاده از یک دستگاه دربازکن هوشمند پارکینگ هوم به تعداد نامحدود به افراد مختلف دسترسی دائمی یا موقت دهید. شخصی که اولین بار این دستگاه را راه‌اندازی می‌کند ادمین دستگاه محسوب می‌شود و می‌تواند به صورت دائمی و یا موقت و به تعداد نامحدود دسترسی به افراد مختلف بدهد و حتی ادمین‌های بیشتری برای دادن دسترسی تعریف کند.

دسترسی دادن کلید مجازی به افراد مختلف

مدیریت کاربران

در اپلیکیشن هوم امکان حذف دسترسی کاربران وجود دارد. برای مثال در یک ساختمان می‌توان به تمام ساکنین ساختمان دسترسی داد و زمانی که ساکنی از ساختمان رفت می‌توان به راحتی دسترسی آن فرد را از درب پارکینگ گرفت.

خذف و اضافه افراد مختلف

حالت نوتیفیکیشن

با فعال کردن این حالت برای هرکدام از درب‌ها، در صورت نزدیک شدن به درب پارکینگ، به گوشی موبایل نوتیفیکیشن ارسال می‌شود و با زدن برروی گزینه “بله” درب باز می‌گردد.

حالت اتوماتیک

در صورت فعال‌سازی این حالت برای هرکدام از درب‌ها ، در صورت نزدیک شدن به درب به صورت اتوماتیک درب باز خواهد شد. این حالت به صورت دلخواه توسط کاربر انتخاب می‌شود.

پروتکل‌های ارتباطی

بلوتوث

دربازکن هوشمند پارکینگ از طریق بلوتوث با موبایل ارتباط برقرار می‌کند یعنی نیازی به اینترنت برای باز و بسته کردن درب نیست. این ارتباط بلوتوث از طریق روش‌هایی رمزنگاری شده است که هیچ کس به جز فردی که اجازه دسترسی دارد نمی‌تواند درب را باز و بسته کند. ماژول‌های بلوتوث به کار رفته در گوشی‌های هوشمند BLE(Bluetooth Low Energy) یا بلوتوث کم مصرف هستند که روشن یا خاموش بودن بلوتوث در مصرف توان باتری اثری ندارد پس برای کاربری بهتر پیشنهاد می‌شود که بلوتوث گوشی خود را روشن نگه دارید.

فرکانس رادیویی

ارتباط دربازکن هوشمند پارکینگ با درب پارکینگ از طریق فرکانس رادیویی (RF) صورت می‌پذیرد. فقط کافی است یکبار ریموت را برروی دستگاه کپی کنید و دستگاه را کنار درب پارکینگ قرار دهید.

ارتباط SSL

برای راه‌اندازی دستگاه، دسترسی دادن و حذف دسترسی نیاز به اینترنت می‌باشد. که این اتصال به اینترنت از طریق ارتباط SSL که در درگاه‌های بانکی استفاده می‌شود، صورت می‌گیرد.

پروتکل های ارتباطی مربوط به دربازکن هوشمند پارکینگ هوم

آموزش ویدیویی نصب و راه‌اندازی محصول

تجربیات کاربران عزیز هوم

آقای سیامک

آقای صادقی

خانم میردهقان

 پشتیبانی 24 ساعته

برای پشتیبانی اپلیکیشن و دستگاه با تلفن 04533520274 تماس بگیرید.